septembris 20, 2018

REHAU logi un durvis

MĀJĪGS SILTUMS, ZEMAS APKURES IZMAKSAS
Taupiet uz enerģijas patēriņa, nevis logu rēķina

Raugoties no siltuma zuduma viedokļa, veci logi ir mājas vājākais punkts. Tie ir slikti izolēti un vairumā gadījumu tehniski novecojuši. Tādēļ caur logiem izplūst siltums, un lieki tiek tērēti līdzekļi.
SYNEGO logi atmaksājas. Pateicoties izcilajām SYNEGO siltumizolācijas īpašībām, enerģijas patēriņš samazinās jau pirmajā logu uzstādīšanas dienā. Jūs varat kontrolēt apkures izmaksas un nesatraukties par enerģijas izmaksu pieaugumu nākotnē.

Par par 50% labāka siltumizolācija salīdzinājumā ar standarta logiem*

NETRAUCĒTS MIERS
SYNEGO neļauj iekļūt telpā troksnim

Satiksmes troksnis, kaimiņa zāles pļāvējs – ikdienā visapkārt ir skaļi trokšņi.
SYNEGO vienkārši izslēdz troksni – jūsu mājas kļūst par miera oāzi.

Izbaudiet māju sajūtu – neatkarīgi no tā, cik liels troksnis valda apkārtnē. Pētījumi apstiprina, ka regulāra satiksmes trokšņa ietekmē ievērojami pieaug sirds un asinsvadu slimību risks. Neļaujiet
stresu izraisošajam troksnim iekļūt jūsu mājās. SYNEGO gādā par jums nepieciešamo mieru, lai jūs varētu atpūsties.

IZBAUDIET DROŠĪBU
SYNEGO gādā par jūsu drošības un miera sajūtu

Mājas nozīmē drošību, labsajūtu, mieru un omulību. Pateicoties SYNEGO logiem, jūs savās mājās varat justies droši.

SYNEGO palīdz iegūt vērtīgas minūtes.
80% ielaušanos notiek pa viegli pieejamiem logiem un durvīm. Vairāk nekā trešdaļa ielaušanās mēģinājumu neizdodas – zagļus aizkavē uzlaboti drošības līdzekļi. Aizsargājiet savu māju, pareizi aprīkojot viegli pieejamos logus un durvis. Ja logu neizdodas uzlauzt dažu sekunžu laikā, kramplauži meklēs kādu vieglāku mērķi.

ĻOTI ĒRTA KOPŠANA
Inovatīvā HDF formula nodrošina netīrumu atgrūšanu un vieglu kopšanu

Augstvērtīgā logu apdare (High Definition Finishing) ļauj logiem katru dienu mirdzēt kā jauniem. Uzlabotā formula gādā par virsmas necaurlaidību un piešķir materiālam īpašu mirdzumu. Logi ne tikai ilgāk saglabā tīrību, bet ir arī daudz vieglāk kopjami.Logi ar augstvērtīgo HDF apdari. HDF formulas noslēpums ir īpašā receptūra un uzlabotais tehnoloģiskais process, ko izstrādājuši mūsu pieredzējušie inženieri, balstoties uz intensīviem pētījumiem. Virsma ir ievērojami gludāka ar īpašu spīduma pakāpi.

Spodrība ar funkcionālu nozīmi
SYNEGO logi ne tikai labi izskatās, bet saglabā savu funkcionalitāti daudzu gadu garumā. Speciālā blīvēšanas sistēma novērš caurvēju un mitruma iekļūšanu un vienlaikus gādā par optimālu logu aizvēršanas spiedienu. Logus var atvērt un aizvērt ievērojami vieglāk – bez lielas piepūles.

KRĀSU DAUDZVEIDĪBA, PATEICOTIES SYNEGO
Īstenojiet savas logu ieceres

Pirmais iespaids ir svarīgs, arī attiecībā uz logiem. Ar SYNEGO jūs varat īstenot savas individuālās ieceres: izvēloties žilbinoši baltu krāsu, siltus koka dekoru toņus ar strukturētu virsmu vai stilīgas vientoņa krāsas.

Krāsu prieks, kas nepāriet.
Savu iemīļotāko krāsu atradīsiet vairāk nekā 220 krāsu paraugos. Dekoru var izvēlēties atsevišķi loga rāmja iekšpusei un ārpusei – piemēram, ārpusē antracītu, bet iekšpusē klasisko balto.
Neatkarīgi no izvēlētās krāsas – jūs varat paļauties uz to, ka arī pēc daudziem gadiem logi izskatīsies tāpat kā to uzstādīšanas dienā. SYNEGO logu rāmju krāsa neizbalē, un tā ir noturīga pret laikapstākļu iedarbību.

Vairāk nekā 220 krāsu
Ar visu krāsu izvēli varat iepazīties specializētajā uzņēmumā.

VEIDOJIET SAVU LOGU DIZAINU
Pēc savas gaumes

Lielus, mazus, stūrainus vai apaļus – jūs varat veidot dažādas SYNEGO logu formas atbilstoši ēkas arhitektūrai.

Neierobežota formu izvēles brīvība.
Logam nav obligāti jābūt taisnstūra. Taisnas, lokveida vai apaļas formas – ar SYNEGO ir iespējams gandrīz viss. Stila elementi, šķērši vai mūsdienīgi logu dalījumi ieskicē papildu akcentus. Tāpēc SYNEGO logus var izvēlēties gan jaunceltņu būvniecībā, gan ēku renovācijā!

IEGULDĪJUMS KLIMATA AIZSARDZĪBĀ
Jūsu mājām un videi

SYNEGO logiem ir pārdomāta konstrukcija, kas atbilst ilgtspējas prasībām. Laba sajūta.

Pilns ilgtspējas cikls.
Mēs ņemam vērā materiālu un enerģijas patēriņu visa izstrādājuma dzīves cikla laikā. Otrreizējās pārstrādes koncepcijas ietvaros mēs logu materiālus izmantojam atkārtoti. Atgūtie materiāli tiek apstrādāti un uzlabotā veidā nonāk atpakaļ ražošanas procesā – kvalitātes līmenis nesamazinās.
Ražošanas procesā mēs izmantojam dažādus pasākumus, lai samazinātu enerģijas patēriņu. Uzskatām, ka resursu patēriņa samazināšana ir labākais risinājumus, lai pasargātu vidi.

PRIEKŠROCĪBU pārskats

1. Enerģijas ekonomija, pateicoties labākai siltumizolācijai
2. Klusums, ko nodrošina labāka skaņas izolācija
3. Individuāli mājokļa aizsardzības pasākumi lielākai drošības sajūtai
4. Mūsdienīgs logu dizains ar dažādām formām un krāsām
5. Mirdzoši tīri logi ar unikālo HDF apdari
6. Atbildīga attieksme pret vidi

REHAU piedāvā jaunus krāsu risinājumus
KALEIDO WOODEC

Uzziniet vairāk >>

Lejuplādējiet prospektus un tehniskos datus par REHAU logu sistēmām

Kāpēc izvēlēties SYNEGO?

SYNEGO Logi LV

Manas mājas…

SYNEGO prospekts

 

Lai uzdotu jautājumus vai uzzinātu papildus informāciju,

Sazinieties ar mums!