oktobris 16, 2017

GEALAN logi un durvis

DL Konstrukcijas sadarbībā ar vācu uzņēmumu GEALAN piedāvā PVC logu un durvju sistēmas.

DROŠĪBA

Pretuzlaušanas izturība kā sistēmas kvalitāte

Drošība un aizsardzība – mūsdienu cilvēka pamatvajadzības. Jūs vēlaties justies komfortabli savās četrās sienās? Tad nevajag paļauties uz veiksmi. Rīkojieties pēc principa: “Uzticies – tomēr pārbaudi”. Jūs pienācīgi novērtēsiet pret uzlaušanu noturīgus logus, jo puse likumpārkāpēju mājā iekļūst nevis pa durvīm, bet gan pa logiem. Viņiem ir nepieciešams burtiski dažas sekundes, lai uzlauztu logu. Izvēloties drošus logus, jūs neļaujat viņu nodomiem piepildīties. Vispār-liecinošākie argumenti par labu drošajiem GEALAN logiem ir montāžas dziļums, paaugstinātas stiprības materiāli, papildus šķērssienas un droši rāmja furnitūras un vērtnes skrūvju savie-nojumi. Lai pierādītu pretuzlaušanas izturību, dažādu konstrukciju, atvēršanas tipu un pielietošanas jomu logus mēs nodevām prestižam pētniecības institūtam, kurš izdeva sertifikātu, kas apliecina mūsu logu aizsardzības īpašības. Jūs varat būt pilnīgi droši!


Siltumizolācija

Siltums, komforts, ekonomiskums

Profila GEALAN logi lieliski saglabā siltumu. PVC materiāla dabīgās siltumizolācijas īpašības nodrošina lieliskus energotaupības rādītājus. Izmantojot daudzkameru profila konstrukcijas (līdz 6 kamerām) un palielinot profila montāžas dziļumu līdz 74 mm, šos rādītājus var uzlabot. Tādejādi siltums paliek iekšienē, bet aukstums ārpusē. Ar GEALAN logu palīdzību jūs ietaupīsiet ievērojami daudz līdzekļu, savu
māju padarīsiet mājīgāku un dosiet nozīmīgu ieguldījumu vides aizsardzībā.


Skaņas izolācija

Augsta dzīves kvalitāte

Logs savas vēsturiskās attīstības gaitā ir kalpojis dažādiem mērķiem: dabīgā apgaismojuma un vēdināšanas nodrošināšanai, vizuālajam kontaktam ar apkārtējo vidi, tie ir bijuši neatņemama ēkas arhitektūras daļa. Līdz ar to logiem ir jāsaglabā siltums, jāsamazina ielas trokšņu līmenis un jāpaplašina komforta zona telpā. Neapšaubāmi, viena no galvenajām plastikāta logu patērētāju īpašībām ir to spēja izolēt mājokli no ārējiem trokšņiem.


Vairāk informācijas par GEALAN profiliem apskatiet bukletos:

Gealan PVC profili logiem un durvīm

Gealan S 9000

Gealan S 8000 un S 9000

Gealan Kubus

NOSŪTĪT CENAS PIEPRASĪJUMU

Lai uzdotu jautājumus vai uzzinātu papildus informāciju,

Sazinieties ar mums!