oktobris 16, 2017

Par mums

SIA „DL Konstrukcijas” piedāvātās produkcijas iegāde mūsdienās jau sen vairs nav jautājums par to, ar kādu materiālu aizklāt tiem atvēlētās vietas mūsu mājoklī vai darba vietā. Tās pamatā ir izvēle, kas balstīta vajadzībās, vērtībās un gaumē. Un, protams, arī maksātspējā.

Ražošanas tehnoloģijas ir ievērojami pagarinājušas mūsu piedāvātās produkcijas lietošanas ilgumu, kas nozīmē, ka izdarītā izvēle ir lēmums turpmākajiem 20-30 gadiem. Tieši tāpēc kvalitātei izvēlē jābūt noteicošajam faktoram. SIA  „DL Konstrukcijas” paplašinot kvalitatīvu PVC, alumīnija logu un durvju pieejamību Latvijā un Eiropā piedāvā produktus, kas tiek ražoti tikai un vienīgi  no augstvērtīgiem vācu uzņēmumu izejmateriāliem. Minētais ražošanas modelis mums ļauj piedāvāt logus un durvis par pievilcīgām cenām, tai pat laikā nepieļaujot atkāpes no produktu kvalitātes.

Lai uzņemtos pilnu atbildību par mūsu produkcijas funkcionēšanu atbilstoši mūsu kvalitātes standartiem, veicam to uzstādīšanu un servisu, ja ir tāda nepieciešamība. Augstvērtīgas produkcijas piedāvājums, tāpat kā ātra un pretimnākoša apkalpošana un kvalitatīvi sniegts pakalpojums, ievērojot tīrību klienta telpās un cieņpilni izturoties pret klienta resursiem, ir tas, kas mūs atšķir no konkurējošiem uzņēmumiem. Mēs to dēvējam par fokusu uz klientu. Un tie nav tikai tukši vārdi. Reaģējot uz klientu vajadzībām, cenu pieprasījumu iespējams veikt, nepametot biroju vai dzīvesvietu- tieši mūsu mājas lapā. Kā arī, ja mūsu piedāvātā cena Jums būs pieņemama, pasūtījumu arī būs iespēja veikt, neizejot no mājām. Ja esat pārliecināti par izmēru precizitāti pasūtījumu varēsiet veikt elektroniski, bet ja nē, pie Jums ieradīsies mūsu speciālists, lai veiktu precīzus mērījumus un nokārtotu juridiskās formalitātes. Jūsu pasūtījums ir viena zvana attālumā! Pareizi izvēlēta, kvalitatīva produkcija saaug ar ēku un kļūst nemanāma līdz brīdim, kad kaut kas nefunkcionē. Mūsu, padomdevēju, misija, to piegādājot un uzstādot, ir iespējami attālināt šo brīdi. Tā ir mūsu atbildība, kuru bez šaubīšanās esam gatavi uzņemties.

Katrs pasūtījums mums ir kaut kas vairāk nekā tikai kārtējā jau iepriekš zināmu darbību virkne. Mēs apzināmies, ka aiz lēmuma izvēlēties produkciju pie mums, stāv cilvēka vajadzībās, vērtībās un gaumē balstīta un rūpīgi izsvērta izvēle.

Patīk šī lapa? Dalieties ar to!