fbpx

Papildinām piedāvājumu logiem, tagad Tev ir vēl lielākas izvēles iespējas!

Jūl 11, 2024

Papildinām piedāvājumu logiem, tagad Tev ir vēl lielākas izvēles iespējas!

Mēs ar lepnumu piedāvājam augstākās kvalitātes logus, kas tiek ražoti tepat Jēkabpilī! Mūsu vietējā ražotne nodrošina visaugstāko precizitāti un izcilību, par ko mēs uzņemamies pilnu atbildību un sniedzam garantiju. Mēs ticam saviem produktiem un zinām, ka tie atbilst augstākajiem standartiem.

Papildus mūsu vietējiem produktiem, mēs piedāvājam arī Eiropas ražotāju logus, kas ir pieejami par konkurētspējīgām cenām. Šiem produktiem mēs paļaujamies uz ražotāju sniegtajām garantijām, nodrošinot, ka arī šīs izvēles atbilst Jūsu vajadzībām un budžetam.

Nekavējies un pasūti jau šodien!

Kontakti

info@dlkonstrukcijas.lv

(+371) 2651 3228

Jāņa Raiņa iela 87, Jēkabpils, LV-5202

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir aptuvenais pasūtījuma izpildes termiņš?

Katrs pasūtījums ir īpašs un arī nepieciešamais realizācijas termiņš var atšķirties, bet parasti no brīža, kad klients veic pasūtījumu, līdz uzstādīšanai objektā paiet aptuveni trīs nedēļas, izvēloties standarta krāsu un komplektāciju.

Vai pasūtījumu var veikt attālināti?

Pasūtījumu veikt attālināti ir iespējams, bet tad ir jābūt pilnīgai pārliecībai par vēlamajiem produkcijas izmēriem. Mēs rekomendējam pieaicināt mūsu speciālistu, kurš veiks precīzus mērījumus un pie reizes nokārtos arī juridiskās formalitātes.

Vai iespējams pasūtīt nestandarta izmēra logus un durvis?

Jā, ražojam arī nestandarta izmēra logus un durvis.

Vai piegādājat visā Latvijā?

Jā, piegādājam mūsu ražoto produkciju visas Latvijas teritorijā.