fbpx

GEALAN S9000 sistēmas logi un durvis

Ar 82,5 mm uzstādīšanas dziļumu S 9000 sistēma būs lieliski piemērota gan jaunceltnēm, gan atjaunošanas darbos. Turklāt tā sniedz neskaitāmas dizaina variācijas, piemēram, monolītus vai īpaši šaurus vērtņu profilus u.c.

Siltumizolācija– IKD®

Lieliskas siltumizolācijas īpašības arī krāsainiem logiem var tikt iegūtas, izmantojot putu izolācijas tehnoloģiju IKD® (intensīvā iekšpuses izolācija).

Sistēmas izstrāde ar labāko siltumizolāciju nav sakritība, bet gan mērķtiecīga darba rezultāts. Mūsu panākumi to pierāda. Neskaitāmi aprēķini ir vainagojušies nepārspējamā siltumizolācijā. Jau no paša sākuma mērķis ir bijis nodrošināt saderību ar pasīvās mājas standartu atbilstoši IFT direktīvai un līdz ar to arī labākās siltumizolācijas vērtības. Tas tika panākts ar vairāku inovatīvu elementu apvienošanu sistēmas dizainā.

Statika – STV®

S 9000 sistēmā ar iespējams izmantot inovatīvo, RAL sertificēto stikla līmēšanas metodi GEALAN STV® (statiskais sausais stiklojums).

Virsmas – ACRYLCOLOR

Logiem ar pārbaudītu akrila krāsas virsmu ir garāks kalpošanas mūžs un virsmas kvalitāte paliek nemainīga visā tā laikā. Tie sniedz visaptverošas dizaina iespējas jaunām un atjaunotām būvēm.

Saderība ar nākotnes tehnoloģijām

S 9000 ir moderna un pārdomāta profilu sistēma, ko iespējams pielietot gan jaunceltnēs, gan ēku atjaunošanas procesā. S 9000 sistēma ir kļuvusi par jauno logu, priekšdurvju kā arī paceļamo/ slīdošo durvju veidošanas platformu jau tā plašajā GEALAN produktu klāstā. Jaunās profilu sistēmas priekšrocības:

Vairāk informācijas par Gealan S9000 (PDF)
Vairāk informācijas par Gealan ACRYCOLOR (PDF)